Вопрос от пользователя

ніна купила три заколки по ціні 20коп. і 2 гребінці, ціна яких на 40 коп. більша від ціни заколок. В неї залишилось 1грн. 20коп

Ответ редакции сайта ответик

1) 20+40=60 коп. — ціна гребінц

2) 3х20=60 — цена трех заколок

3) 60х2=120 - ціна 2 гребінці

4) 60+120=180 коп.- 1 грн. 80 коп. — вся покупка

5) 180 +120 = 3 грн — у нины было до покупок